بهترین مرجع لباس
بهترین مرجع لباس
کت وشلوار جدید مجلسی زنانه , کادو روز پدر , تصاویر. زیبا2015 , علایم عاشق شدن دخترا , هیوندا جنسیس 2015 , کد اهنگ پیشوازایرانسل بابک جهانبخش شاد , مدل مانتو جدید , فیلم و عکس , مبل استیل جدید , عکس همسر واقعی الهام حمیدی

قائم‌مقام حزب مشاركت ايران اسلامي تاكيد كرد: همواره با هر گونه حركت غيرقانوني تحت هر عنواني مخالف بوده و هستم.
عبدالله رمضان‌زاده در حاشيه چهارمين جلسه دادگاه رسيدگي به اتهامات متهمين حوادث پس از انتخابات با تاكيد بر اين‌كه به عنوان يك اصلاح‌طلب هميشه مواضع روشن داشتم، تصريح كرد: همواره با هر گونه حركت غيرقانوني تحت هر عنواني مخالف بوده و هستم و نظرم هم عوض نشده است.
وي در پاسخ به سئوالي مبني بر نظرش در خصوص بحث تقلب در انتخابات گفت: قبل از انتخابات هم گفتم هر وقت مشاركت مردم به حداكثر برسد تقلب در انتخابات غيرممكن است و مشاركت در اين دوره نيز بسيار بالا بود. ولي همواره با هر گونه تجمع غيرقانوني و اغتشاش مخالف بوده و هستم.
رمضان‌زاده در پاسخ به اين سئوال كه زمان محاكمه خود چه مطالبي را مطرح خواهيد كرد گفت: بگذاريد در روز دادگاه مطرح كنم من يك اصلاح‌طلب طرفدار جمهوري اسلامي هستم و خانواده‌ام نيز در اين راه تلاش كرده‌اند. در يكي از داغ‌ترين سخنراني‌هايم در كردستان در زمان انتخابات شخصي به من گفت شما مزدور جمهوري اسلامي هستيد گفتم بله من مزدور جمهوري اسلامي هستم براي آن تلاش كرده‌ام باز هم تلاش مي‌كنم.
رمضان‌زاده با تاكيد بر اين‌كه فكر مي‌كنم روند دادگاه اشتباه است گفت: به هر حال اختلاف‌نظري بين گروه‌هاي سياسي بوده ما با روش‌هاي اجرايي دولت نهم مخالف بوديم ولي باز هم طرفدار جمهوري اسلامي هستيم اگر همين شيوه‌ها را دولت دهم نيز ادامه دهد باز با آن مخالفت مي‌كنيم ولي طرفداري خود از نظام را ادامه مي‌دهيم.
عضو شوراي مركزي جبهه مشاركت ايران اسلامي با تاكيد بر اين‌كه در دادگاه هر كس نظر خود را مي‌دهد و من نبايد راجع به ديگران اظهارنظر كنم تصريح كرد: من به عنوان يك اصلاح‌طلب با كار غيرقانوني، مداخله خارجي و تجمع غيرقانوني مخالفم و در تمام دوران انتخابات اين مساله را اعلام كردم و كسي كه برنامه براندازي داشته بايد خودش پاسخگو باشد من پاي جمهوري اسلامي ايستاده‌ام و بارها گفته‌ام اگر نيروي خارجي بخواهد به كشور حمله كند اولين كسي كه جلوي او مي‌ايستد من هستم. همان‌طور كه در جنگ تحميلي حضور داشتم. به هر حال دستگيري‌ من هم اشتباه بوده و تمام مي‌شود.
رمضان‌زاده با تاكيد بر اين‌كه رفتار بازجوها در بازداشتگاه با من خوب بود در پاسخ به سئوالي مبني بر اين‌كه آيا در اوين نگهداري مي‌شويد گفت: به ما گفته‌اند مطلبي در اين ارتباط نگوئيم و من امروز 74 روز است كه در انفرادي هستم.
قائم‌مقام حزب مشاركت در مورد نحوه بازداشت خود نيز گفت: در بازداشتم با من برخورد شد چون حكم نشان ندادند ولي در زندان هيچ‌كس با من برخورد بدي نداشت و وقتي همراه پسرم در خيابان سرباز بودم بازداشت شدم.
رمضان‌زاده در مورد ديدار با خانواده‌اش نيز گفت: تاكنون تنها توانسته‌ام چهار بار خانواده‌ام تلفني صحبت كنم.
نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط best2
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ