بهترین مرجع لباس
بهترین مرجع لباس
کت وشلوار جدید مجلسی زنانه , کادو روز پدر , تصاویر. زیبا2015 , علایم عاشق شدن دخترا , هیوندا جنسیس 2015 , کد اهنگ پیشوازایرانسل بابک جهانبخش شاد , مدل مانتو جدید , فیلم و عکس , مبل استیل جدید , عکس همسر واقعی الهام حمیدی

مير حسين موسوي،سيد محمد خاتمى مهدى کروبى و تنى چند از چهره‌هاى اصلاح ‌طلب در نامه سرگشاده‌اى به مراجع عظام تقليد با اشاره به بازداشت‌هاى بعد از انتخابات از آنها خواستند به عنوان مرجع و ملجأ ملت شريف ايران پيامدهاى زيانبار اتخاذ شيوه‌هاى قانون‌گريزانه را به دستگاه‌هاى ذيربط خاطرنشان کنند.

 در اين نامه آمده است: همانگونه که استحضار داريد، همزمان با اعلام نتايج دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، موج وسيعى از دستگيرى‌ها از ميان فعالان ستادهاى انتخاباتى نامزدهاى غيردولتى و شهروندانى که در راهپيمايى‌هاى مسالمت‌آميز شرکت جسته بودند آغاز شد که در ادامه، با گسترش موج اعتراضات مردمى نسبت به تخلفات گوناگون و گسترده‌اى که در قبل، حين و بعد از انتخابات صورت گرفت، افزايش يافته و هنوز هم ادامه دارد. بازداشت‌هاى انفرادى و گروهي، از اقشار مختلف اجتماعى از جمله اساتيد دانشگاه‌ها، فعالان سياسي، روزنامه‌نگاران، که [...] صورت گرفته و همراه با برخوردهاى خشونت‌بار و استفاده از شيوه‌هاى بازجويى که[...] بسيارى از امضاکنندگان اين نامه [...]خود بارها قربانى آن بوده‌اند، به هيچ روى زيبنده نظام و کشورى که داعيه برپايى قسط و عدل دارد نبوده و نخواهد بود و چهره جمهورى اسلامى را در روح و جان هر ايرانى و نيز انظار جهانيان تيره و تار خواهد کرد.

به نوشته حیات نو ، در ادامه آمده است: اسفبارتر اينکه دستگاه‌هاى امنيتى مصرانه در پى اثبات فرضيه‌هاى [...]خود براى معرفى فعالان به عنوان عوامل وابسته به بيگانه و محرکان انقلاب مخملى هستند و از همين رو به شيوه‌هاى [...] اعتراف‌گيرى توسل جسته‌اند. دستگاه‌هاى تبليغاتى دولتى و بويژه صدا و سيما نيز در اين پروژه شرکت کرده و با پخش اعتراف‌هاى نمايشي، سعى در اثبات اينگونه اتهامات واهى به حرکتى مردمى دارد که تنها و تنها براى پاسداشت جمهوريت نظام شکل گرفت. اين روزها خانواده‌هاى نگران و بى‌اطلاع از وضعيت عزيزانشان که تنها جرمشان مشارکت فعال در ستادهاى انتخاباتى نامزدهاى غيردولتى بوده، در مراجعات مکرر به مراجع قانونى با درهاى بسته روبه‌رو مى‌شوند.

دستگاه‌هاى ابداع توطئه، اينک کار را به جايى رسانده‌اند که عضويت در ستادهاى تبليغاتى را جرمى نابخشودنى مى‌نمايانند و اين در حالى است که بارها در بيانات بنيانگذار فقيد جمهورى اسلامى و مسئولان بلندپايه نظام اينگونه فعاليت‌ها مورد تائيد و تشويق قرار گرفته است. به راستى اعمال [...] در مورد کسانى که زير لواى اسلام زندگى مى‌کنند با توسل به کدام اصل قانوني، شرعى و انسانى توجيه‌پذير است؟ [...] اين روزها دريافت اخبار نگران‌کننده درباره سلامت جسمى و روانى بسيارى از بازداشت‌شدگان، بر دامنه نگرانى‌ها افزوده است. اصل زيربنايى برائت و پرهيز از پيشداورى (ليس من العدل القضاء على الثقه بالظن) به آسانى ناديده گرفته مى‌شود[...] به رويه جاريه تبديل شده و البته نتيجه‌اى جز توسعه بى‌اعتمادى و فاصله گرفتن مردم از حاکميت در پى نخواهد داشت.

اين سرگردانى‌ها و نگرانى‌ها بر زندگى گروه بزرگى از شهروندان ايرانى سايه افکنده و به واسطه اتخاذ شيوه‌هاى غيرقانوني[...] از يک سو و عرق ملى و وفادارى به انقلاب اسلامى و عدم تمايل نسبت به استمداد از مراجع بين‌المللى از سوى ديگر، شرايط بسيار دشوارى را براى خانواده‌هاى زندانيان پديد آورده است.

تنها راه برون رفت از اين وضعيت، اقدام قاطع و شفاف نسبت به توقف فرايند امنيتى ساختن فضاى پس از انتخابات، کوتاه کردن دست عوامل غيرمسئول، آزادى تمامى بازداشت‌شدگان و بازگرداندن روند رسيدگى به اتهامات به مجارى قانونى است. از شما مراجع عظام تقليد به عنوان مرجع و ملجأ ملت شريف ايران مى‌خواهيم که پيامدهاى زيانبار اتخاذ شيوه‌هاى قانون‌گريزانه را به دستگاه‌هاى ذيربط خاطرنشان ساخته و آنان را نسبت به اشاعه[...] در نظام جمهورى اسلامى برحذر داريد. اين همه، در پرتو کلام امام عدالت که «فليست تصلح الرعيه الا بصلاح الولاه، و لا تصلح الولاه الا باستقامه الرعيه» عرض شد و خداوند سبحان را شاهد و گواه مى‌گيريم که جز اصلاح امور اين کشور و ملت به چيز ديگرى نمى‌انديشيم.
 


نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط best2
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ