بهترین مرجع لباس
کت وشلوار جدید مجلسی زنانه , کادو روز پدر , تصاویر. زیبا2015 , علایم عاشق شدن دخترا , هیوندا جنسیس 2015 , کد اهنگ پیشوازایرانسل بابک جهانبخش شاد , مدل مانتو جدید , فیلم و عکس , مبل استیل جدید , عکس همسر واقعی الهام حمیدی


 

توهین به انقلاب و نظام در تئاتر شهر!

 

در بخشی از این نمایش، و در حالیکه قاضی از متهم سئوال می کرد ناگهان یكی از تماشاچی​ها در جواب سوال قاضی فریاد زد: "خواص بی​بصیرت".که با توجه به فضای به شدت سیاسی این نمایشنامه و محتوای آن، این عنوان به افرادی تعمیم داده می شود که عملکرد آنها در راستای حکومت است.

 

هنوز زمان زیادی از اجرای نمایش مستهجن "هداگابلر" و "آنتیگونه" نگذشته که صحنه های تئاتر شاهد اجرای نمایشهای مسئله دار دیگری است.

این روزها برخی اهالی تئاتر که متمایل به افکار و عقاید جریان سبز بوده و سعی در مخالفت با نظام دارند با پول بیت المال و سوءاستفاده از فرصت داده شده، به تمسخر نظام می پردازند.

در همین حال یکی از نمایشهایی که بزودی اجرایش در تئاتر شهر به پایان می رسد فضایی اینگونه را دنبال می کند

در این تئاتر که توسط یک نمایشنامه نویس مخالف دولت رومانی نوشته شده است یک تماشاچی تئاتر توسط قاضی و دادستان مورد محاکمه قرار می گیرد .

اما مسئله از آنجا آغاز می شود که این نمایش به شکلی برنامه ریزی شده و از طریق مشارکت با تماشاگران، فضای وقت رومانی را به شکلی غیر منصفانه به ایران نسبت می دهند.

در بخشی از این نمایش، و در حالیکه قاضی از متهم سئوال می کرد ناگهان یكی از تماشاچی​ها در جواب سوال قاضی فریاد زد: "خواص بی​بصیرت" که با توجه به فضای به شدت سیاسی این نمایشنامه و محتوای آن، این عنوان به افرادی تعمیم داده می شود که عملکرد آنها در راستای حکومت است.

گفتنی است از زمانی که سایه نظارت از تئاتر ایران کوتاه شده است،برخی تئاترها فضای بسیار سیاه و تاریکی از شرایط اجتماعی یک کشور گمنام را نمایش می دهند تا از نظارت عبور کنند اما در حین اجرا با بکار بردن برخی واژه های شناخته شده سیاسی که از سوی بزرگان نظام عنوان شده است این شرایط را غیر منصفانه به ایران نسبت می دهند.

نظارت بر نمایش از جمله انتقادات وارد بر وزارت ارشاد می باشد که مسئولان وزارت ارشاد خواسته یا ناخواسته، مورد توجه و پیگیری قرار نمی دهند تا گردانندگان تئاتر این بار رودروی نظام،وجهه ای دیگر از فتنه را به نمایش بگذارند.../جهان نیوز


نوشته شده در تاريخ 2018-07-04 توسط best2
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ